Nedělní infoWorld of TanksWOT BLITZ

Soowino hnízdo

Rekapitulace je tu, pěkné poledne všem. Jak jste prožili uplynulý týden? Podařilo se vám něco nebo naopak přišlo “Když se daří, tak se daří”?

Začneme rekapitulací z her.

Hned na začátku týdne (i měsíce) se potvrdilo, že WoT Plus WG přidá, psal Rejnok zde. Připomínku před novou aktualizací najdeme tady a asi největším lákadlem jsou japonské stíhače. Okrajově jsem se k WoT vrátila, takže jsem osobně viděla akorátní počet nových Japonců v bitvách.

“Sousedé” od Lesty v RUBY regionu dostanou zpátky překopanou mapu Stalingrad. Co si o tom myslíte? Brali byste ji zpět taky nebo spíš ne? Co si obecně myslíte o úpravách map od WG? Za mě by s tím mohli pohnout a ne jen slibovat.

Taky jsem přinesla pár drobností z WoTB, objevily se i chybky v herním režimu Nápor a pracuje se na jejich nápravě.

A jako poslední z rekapitulace je tu včerejší puzzle – Obj. 274a v plné parádě. Nebo v plné polní? Toť na vás, milí čtenáři.

 

Každopádně, milí čtenáři, mějte se lépe než Soowa, tu skolil nějaký moribundus či co, je ráda, že jakž takž funguje. Ale zase jsem si našla cestu k papírovým modelům a už se těším, až po 5 letech znova střihnu.

 

 

Krásný zbytek prodlouženého víkendu všem a také přeji dobrou chuť těm, co v tuto chvíli budou obědvat. Příště naviděnou!

Soowa_Rozarka

Dohlížím na dodržování "štábní kultůry" a jsem pro hromadu srandiček. Zajímá mě skoro vše, co má kola nebo pásy a další věcičky a taky hlavně druhoválečná historie, takže s ní jednou za čas "otravuju"

4 3 votes
Article Rating
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments