Další nové vzhledy z aktualizace 1.17

A je to tu znovu, mikroaktualizace z minulého týdne nám přináší další styly. Jsou opět dva jako minule, ale tentokrát oba k události ve Wot WCL 2022. Ale už dost k povídání okolo a pojďme na ně.

 

WCL Champion 2022

Styl jak jsem již říkal přišel z mikroaktualizace z minulého týdne, je považován za nehistorický. A jeho cena je 750 goldů, půjde umístit na vozidla všech úrovní, národností a typů, ale bohužel to vypadá, že bude k dispozici jen pro čínský server. K události WCL 2022.

Uděluje se během mistrovského turnaje ve hře World of Tanks (WCL) v roce 2022. Styl byl inspirován zvěrokruhem Tygr. Fialová barva symbolizuje důstojnost a prosperitu. Na takovou poctu mají nárok pouze šampioni.

 

 

Second place WCL 2022

Tento styl se přidal ve stejné aktualizaci jako předchozí a také je považován za nehistorický. Jeho cena je 1750 goldů, jde opět použít na všechna vozidla všech národů, úrovní a typů, ale bohužel stejně jako WCL Champion bude nejspíš opět jen pro čínský server.

 

 

Jak se vám líbí tyto další styly které k nám přišli z 1.17? Líbí se vám nebo příčí? Dle mého osobního názoru jsou oba povedené, ale to je inviduální. Budeme rádi, když se nebude bát vyjádřit v komentářích. A ještě víc za případnou diskuzi.

Šádis

Mladý začínající redaktor se špatným smyslem pro humor kterého psaní baví. věnující se hraní hry World of Tanks. Hra, kterou miluje a zároveň nenávidí.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments