Máme málo zásobníků? Podle WG ano

Přišlo vám, že je ve hře málo zásobníků? Tak to si asi myslí WG, jelikož včera na Supertest dorazil nový dvouhlavňový tank. Přivítejte TS-54. 

 

Na Supertest včera přijel prémiový USA těžký tank osmého tieru, s dvěma děly a jménem TS-54. Zajímavostí je, že to je další těžký Američan, což je trošku zvláštní vzhledem k celkem ještě čerstvé linii Yoh tanků a jako by to nestačilo – další zásobník. Takže se dá očekávat, že přijde další linie dvouhlavňových tanků, tentokrát americká. Ovšem nemůžeme ji očekávat hned, spíš až za rok nebo i déle. TS-54 se dost podobá ruským těžkým dvouhlavňovkám, což je škoda, protože WG mohlo zkusit trochu zaexperimentovat.

 

Statistiky

Níže už se můžete pokochat statistikami tohoto tanku – ale pozor, nejsou finální. Tyto statistiky se můžou změnit a nejspíš se to i stane, jen můžeme doufat, že se WG podaří dobře vybalancovat tento tank a nestane se z něj odpad či OP monstrum.


 

Porovnání s Obj. 703 II

Jelikož je tento tank podobný své ruské konkurenci, tak jsem si je dovolil porovnat. Kdo má větší, nebo tedy spíš lepší dělo? “Sedmsetrojka” vyniká v alfě (390 HP), penetraci (221 mm), ale zas má delší čas nabití – 12s – a čas přípravy salvy. Ale zase má lepší přesnost (0.42) a čas zaměření, jenž je 3.36s. “Tsko” však má lepší depresi a to o 3° a elevaci o 2°. Rus ale má o 10 nábojů více.

Pohyblivost? V té Rus napůl převyšuje Američana se svojí 38 km/h maximální rychlostí vpřed, 720koňovým výkonem motoru a měrným výkonem 12 hp/t. Amík se ale rychlejí točí – podvozkem i věží shodně 33°/s.

Odolnost? Ruský zástupce vyniká v pancíři podvozku a to 140/100/60mm a 1 500 hp. Ale západní tank má lepší pancíř věže, takže bude lepší v hraní v “hulldownu”, věž má 305/127/76mm pancíře. Což je ovšem víc než dost, takže WG jde nejspíš opět stylem “jedna věc přepal a zbytek průměr až podprůměr”.

Kdo má lepší zrak? Američan má 380m dohledu a 745 dosah rádia. Takže jedna z mála věcí, co Rus může jen tiše závidět.

Rus ve většině případů nečekaně vyniká nad Američanem, jenže ten má o dost lepší pancíř na věži, což nejspíš bude jedna z jeho výhod (možná i jediná), jíž by se mohl pyšnit.

 

Co na tento tank a nejspíš člena nové budoucí linie říkáte? Těšíte se, či jste zklamaní? Podělte se o svůj názor v komentářích.

Šádis

Mladý začínající redaktor se špatným smyslem pro humor kterého baví psaní. Věnoval se hraní hry World of Tanks, kterou dnes zapne už jen občasně. Hra, která je jako droga.

5 1 vote
Article Rating
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments