Rebalancovaná mapa Ledovec

Asi všichni známe a máme v paměti zarytou mapu Ledovec, ať ve smyslu pozitivním nebo negativním. Wargaming se rozhodl tuto mapu předělat neboli vybalancovat. Přesně na tuto čerstvou novinku přímo ze Supertestu se dneska podíváme a řekneme si, co se změnilo.

 

Po tom, co je mapa Ledovec venku už 4 roky, se můžeme konečně těšit na její předělání a vybalancování. Tato novinka je momentálně na Supertestu, kam přišla 10. června. A kdy ji můžeme čekat? Nejspíše v jedné ze dvou blízkých aktualizací. Ale teď už se pojďme vrhnout na tuto novinku.

Změny

Cesta těžkých tanků na jejich obvyklou pozici k letadlové lodi je nyní bezpečnější. Díky zvýšení počtu krytů a obecné změně terénu celé mapy. Část vodní plochy, jež byla u dolní základny cestou k letadlové lodi, byla odstraněna. Pro TDčka i dělostřelectvo se zlepšila pozice u dolní základny aby mohly lépe podporovat svoje spolubojovníky.

Níže jsem vložil video od kolegů z Wot express, kde si tyto změny můžete lépe a podrobněji prohlédnout.

 

Jste rádi, že konečně po 4 letech existence přišla úprava mapy Ledovec? Líbí se vám tato změna nebo to pořád podle vás není ono? Budeme rádi za sdílení vašeho názoru a případnou diskuzi.

Šádis

Mladý začínající redaktor se špatným smyslem pro humor kterého psaní baví. věnující se hraní hry World of Tanks. Hra, kterou miluje a zároveň nenávidí.

5 1 vote
Article Rating
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments