Drobné novinky

Nahromadilo se nám pár krátkých zpráv

Nemá asi význam zpracovávat pro každou takovou drobnost zvláštní článek, tak tady je máte všechny pěkně pohromadě.

KPZ 07 RH – chystaný německý premium střední tank 8.tieru je v poslední iteraci obecného testu 1.12.1 veden jako “zcela připravený k vydání”. Bylo odstraněno označení „Tajné“ a „Pouze pro testování“. Změnila se cena stroje ze 100 na 8.200 goldů. Uvidíme jak a kdy se ho dočkáme ve hře, podle těchto informací by to už nemělo trvat dlouho.

Vlna banů za nepravosti během posledních Hodnocených bitev postihla i podvodníky na RU serverech.  Z 54.610 hráčů, kteří se dostali do hodnocení RB, bylo z žebříčků odstraněno (zabanováno) 1494 hráčů. Je to stejně malé číslo jako u nás na EU. Zajímavostí je několik statistik. Průměrný zabanovaný hráč má 54,22% procent vítězství, 30 322 bitev, denně odehraje 13,96 hry, jeho WN8 je 1975 a jeho úspěšnost v získávání prýmků v RB je 70,51%

Jistě si alespoň matně pamatujete, za jaké ceny se dražily tanky během černého trhu. V té souvislosti se nám donesla zpráva z RU regionu, že spolupracovníci WG si mohli před několika dny vybrat jakýkoliv tank ze seznamu a získali ho za nejnižší cenu. Tam, kde někteří utratili 25–120 milionů kreditů, mohli si oni pořídit například T-22sr nebo WZ-111 Qilin za pouhých 15 milionů kreditů. Bez přihazování, přeplácení a stresu jestli to vyjde. Že bychom HEATNEWS začali psát v ruštině a cyrilicí? Ne, nebojte se, naši čtenáři nám jsou milejší než pár virtuálních pixelů.

Aktualizace 1.12.1 přinese i jednu skrytou novinku. Od 21.dubna by hra měla jít spouštět výhradně přes WarGaming Game Center. Spuštění hry přes jiné launchery by mělo být definitivně zablokované. Někteří hráči dosud obcházeli WGC, a to se z nějakého důvodu WarGamingu nelíbí. Do hry tedy v aktualizaci přidali mnoho řádků kódu která právě takové situace “ošetřuje”.

Již jsme psali, že na konzolích má hru obohatit i několik moderních tanků, jako americký Abrams nebo ruský T72BM. Staré tanky by proti novým neměly mnoho šancí a tak budou moderní stroje mít svůj vlastní herní režim, byť stále v jedné a té samé hře. Zajímavostí je, že jako lákadlo pro hráče uvádí tvůrci nejen nové mapy, vybavení, posádky a unikátní velitele, ale zdůrazňují i fakt, že nový režim je bez přítomnosti artilerií. Kdo mě a můj vztah k “artinám” trochu zná, jistě pochopí, proč mě to tak pobavilo. Uvádět nepřítomnost artilerií ve hře jako reklamu a lákadlo pro hráče, to zní uživatelům klasické PC verze jako zvláštní vtip.

 

Zdroj:
5 2 votes
Article Rating
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments