Nedělní infoWorld of Tanks

Rejnokův nedělní připínáček

Další týden za námi a další připínáček před námi.

Včera jsme psali o tom, že pravděpodobně od 25. března, kdy bude další veřejný test, bude možné testovat nové mapy. Psali jsme o nich dříve, že se objevily na supertestu a nevíme, jak to bude ve skutečnosti a teď už bychom si na nich mohli zahrát. Nechci mapy hodnotit, nehrál jsem na nich, ale vnímám jako velmi pozitivní fakt, že se objeví. Zase bude hra rozmanitější a hráči budou mít více možností, kde hrát.

 

Co mě trochu, no spíše hodně, mrzí, je fakt, že nová škodovka se nakonec opravdu objevila na tieru sedm a navíc je za 12 500 bonů a to ještě jen tehdy, pokud se hráč v hodnocených bitvách dostane do druhé divize. Já moc hodnocené bitvy nehraji, takže pro mě tento tank zůstává i nadále nedostupný. Je mi líto, že italové i poláci mají prémiové osmičky jak střední tak těžké tanky a naše komunita má jen jednu osmičku a ted se objevuje sedmička. Ve skrytu duše jsem si říkal, že by se mohl WG vzchopit a nakonec tu Škodovku dát na tier osm. Bohužel.

 

Další pozitivní zprávou může být to, že konečně došlo na trestání nepovoleného hraní v ocelovém lovci. Máme potvrzeno z oficiálních NA stránek,  že za domluvené bitvy padají tresty. Za co se trestá? Trestá se za takzvaný Teaming – tedy vytváření týmů nad rámec toho, co umožňuje samotný režim. Úmyslná spolupráce mezi hráči či četami je považována za nesportovní chování a bude trestána. Trestem je BAN na tři dny v případě prvního provinění a na sedm dní v případě dalšího. Trest je platný na všechny varianty hry nejen na Ocelového lovce. A jak nahlašovat porušení pravidel? Jak jinak než vytvořením incidentu na podporu, kam pošlete nick hráče hráčů, kteří spolupracovali, dále replay s časem, kdy k incidentu došlo a screen výsledné tabulky, aby bylo možno zkontrolovat i případné anonymizované hráče.  Podle již zmíněných stránek fungují replaye, takže si jen nezapomeňte zapnout.   Konečně krok správným směrem.

 

Skončil Sandboxový test na artilérie, takže připomínám, abyste si nezapomněli vyzvednout případné odměny, byla by škoda o ně přijít, zvláště pokud máte možnost získat i prémiové dny. Jen si ještě dovolím připomenout, že 23. března by měl proběhnout poslední SB, se všemi změnami.

 

Včera vyšel článek od Prismy z historické série japonských tanků, ale protože je obsáhlejší rozhodli jsme se jej rozdělit na dvě části, takže druhá část se objeví ještě dnes večer, aby byla zachována určitá kontinuita. Můžete se již teď těšit.

 

A pro dnešek ode mě poslední, snad dobrá zpráva, navázali jsme spolupráci s RanZarem, takže se u nás na kanále budou objevovat jeho videa. A jako první je příběh hrdiny. Snad se Vám bude líbit stejně jako nám v redakci.

Loučím se s přáním hezkého dne a pokud budete obědvat, tak i s přáním dobré chuti.

Rejnok1

Starý a nerudný dědek, kterého ale přes to všechno pořád ještě WoT baví. Hraji ho pro zábavu a kvůli kamarádům, kteří jsou nejlepší motivací ke hře.

4.7 3 votes
Article Rating
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments