OstatníWorld of Tanks

Soutěž pro všechny čtenáře

Blíží se Vánoce a my v redakci Heatnews jsme se rozhodli pro všechny čtenáře uspořádat soutěž.

Chceme, aby se jí mohl zúčastnit každý, kdo hraje tanky, je jedno, jestli je fialka nebo rajče. Důležité je, že má hru rád a hra ho baví. Vyzýváme tedy všechny z vás, kteří máte chuť, čas, inspiraci a touhu něco vyhrát, abyste se soutěže zúčastnili.

A v čem soutěž spočívá? Je velmi jednoduchá. Chceme po vás screen ze hry. Je jedno jestli pojedete v rychlém lehkém tanku, nebo si vyberete třeba těžkého Japonce. Není důležité, jestli nám pošlete obrázek, který vznikl ve hře nebo ve výcvikové místnosti. Fantazii se meze nekladou. Je to jen a jen na vás, co vymyslíte. Klidně můžete vytvořit panorama ve výcvikové místnosti – i to se počítá. Požadavek je v podstatě jediný – aby byl obrázek dostatečně velký (maximální velikost obrázku je 10 MB). Ze všech došlých obrázků redakce vybere ty pro ni nejlepší, nejakčnější, nejzajímavější…

Proč? Protože jsme se zároveň rozhodli, že nejlepší obrázky budou použity v příštím roce, jako základ na puzzle, které se na našich stránkách objevují. Chceme každý měsíc vytvořit jedno puzzle, které se objeví jako oddechová zábava pro naše čtenáře. Rozhodli jsme se, že nejlepších 12 fotek ze hry bude použito na již zmíněné Puzzle.

A co ještě můžete vyhrát? Třetí místo dostane od redakce tři vánoční krabičky,  druhé místo dostane jedenáct vánočních krabiček. První místo získá dvacet pět vánočních krabiček. U krabiček vycházíme z loňských variant prodeje. Pokud budou letos jiné, bude výhra upravena tak, aby byla nejbližší uvedené.

Každý hráč může nahrát pouze jeden obrázek, takže dobře zvažte, co nám pošlete. Bude se vždy počítat pouze ten první, který nahrajete do soutěže. Na ostatní nebude brán zřetel a budou ze soutěže vyřazeny.

Líbí se vám naše soutěž? Tak přemýšlejte a vytvářejte ty nejzajímavější fotografie ze hry. Pro účast v soutěži klikněte na následující odkaz, kde budete požádáni o vaši herní přezdívku, kontaktní email a nahrajete svůj výtvor. Své obrázky můžete nahrávat až do 14. prosince. Následující den bude stránka uzavřena a redakce vybere ty fotky, které budou použity dále a samozřejmě také vítěze.

Pokud máte nějaké otázky, použijte možnost komentářů pod článkem, kde vám odpovíme, případně článek doplníme.

Formulář pro vkládání obrázků


Nechceme vás jakkoli omezovat, ale několik pravidel být musí:

Účasti v soutěži souhlasíte se zveřejněním svého herního nicku na webu Heatnews. Zároveň souhlasíte s dalším použitím vašeho soutěžního výtvoru na stránkách Heatnews (puzzle, tapeta, vyhlášení výsledků atd.).
Pokud vyplníte neplatnou emailovou adresu, budete ze soutěže diskvalifikováni.
Pokud vyplníte neplatný nick, budete ze soutěže také diskvalifikováni.
Jestliže pošlete obrázek vícekrát než jednou, bude použit první.
Odpovědi v komentářích nebudou považovány za platné.
Soutěž trvá do středy 1.12.2020 do 14.12.2020 23.59 hod.
Redakce HeatNews si vyhrazuje právo soutěž bez náhrady zrušit.
Soutěže se nemohou účastnit členové redakce
Výhra není právně vymahatelná.

Doplnění: na základě dotazů jsme se rozhodli doplnit nějaké další informace.

Ve hře je možno použít dostupné modifikace třetích stran, ale pro účely soutěže nechceme, abyste obrázky dále upravovali v grafických programech např. Photoshop. Vložení textu do obrázku je povoleno.

Zdroj:
Úvodní obrázek dodal ! MajBoss !

Rejnok1

Starý a nerudný dědek, kterého ale přes to všechno pořád ještě WoT baví. Hraji ho pro zábavu a kvůli kamarádům, kteří jsou nejlepší motivací ke hře.

5 1 vote
Article Rating
39 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments