Novinky ze Supertestu SMV CC-56

Další den, další díl naší mini série o italských stíhačích tanků. Dneska se podíváme na SMV CC-56 – tier VII stíhač tanků se zásobníkem, který má za chvíli dorazit na Supertest, další stroj, jenž bude v této linii.

K linii italských stíhačů tanků

Linie italských stíhačů tanků bude mít od osmého tieru speciální nabíjení zásobníku. Zásobník funguje jinak, než ho běžně znáte. Ve většině případech bude nejspíš nejlepší s vozidly této větve hrát jako s vozidly s cyklickým dělem. A to kvůli dlouhému interclipu, který provází tuto linii. Ale tuto nevýhodu lze zároveň využít jako výhodu k matení nepřítele, jenž bude asi těžko přemýšlet, jestli máte vybito, nebo co právě děláte. Můžete tato vozidla dokonce brát i jako tanky s jednorankou a pak si jen někam zajede dobít zásobník. Protože asi hodně zřídka vám někdo milostivě počká před dělem 8 vteřin, než si dobijete další náboj v klipu.

 

 

Statistiky SMV CC-56

Vozidlo je vyzbrojené dělem 105mm se zásobníkem na tři náboje, což už je u této linie celkem standardem. Celý zásobník se nabíjí 25 sekund a doba přebití mezi náboji je 7 sekund. Čas zaměření činí 3 sekundy a přesnost na 100m je 0.44, deprese stroje je -10 stupňů a elevace 20. Úhel otočení věže do stran je 60 stupňů (30+30 doleva/doprava). K munici – základní APčko má penetraci 170 mm, přičemž rozdává poškození 320hp na ránu. Goldové APCRcko penetruje 212 mm a rozdává také 320 hp poškození. HEčko má pene 53mm a dává za 420 hp.

Tank se hýbe vpřed rychlostí 31 km/h a couvá rychlostí 10 km/h. Jeho výkon je 650 hp a výkon na tunu 13,7. Rychlost otáčení věže je 20 stupňů/s a podvozku 25 stupňů/s.

Vozidlo má opět, jak asi bude normou u této linie, dost solidní pancíř na svůj tier. Pancíř věže bude 260mm a podvozku 220mm ze předu, což je úctyhodné a bude to docela tvrdý oříšek. Jinak je vybaven dělem podobným jako u jeho starších brášků v linii od tieru VIII po X a celkově. Má podobné výhody a nevýhody jako zbytek linie italských stíhačů tanků.

 

Dotazník

Jak už je obvyklé, stejně jako u předchozích strojů z této linie můžete podat zpětnou vazbu přímo Wargamingu. Což je pěkné gesto od WG. Tedy pokud si ji tedy vyslechnou, takže tady máte odkaz na WG dotazník k vozidlu SMV CC-56, kde můžete přímo WG podat vaši zpětnou vazbu a názor na tento stroj.

 

Jak na vás zapůsobil SMV CC-56? Máte na něj pozitivní názor či naopak a změnil se váš názor na tuto linii? Budeme rádi, když napíšete svůj názor dole v komentářové sekci a případně rozpoutáte diskuzi.

 

Šádis

Mladý začínající redaktor se špatným smyslem pro humor kterého psaní baví. věnující se hraní hry World of Tanks. Hra, kterou miluje a zároveň nenávidí.