Rejnokův nedělní připínáček

Nedělní poledne už pravidelně patří Připínáčku.

Po dvou týdnech, kdy připínáček psal Vija, jsem zpátky. Ano, to mělo být to překvapení. Původně měl jeden připínáček psát Vija a druhý DoktorKevina, ale ten prohlásil, že má Temno, temnější než Alois Jirásek, takže nakonec tahal horké uhlíky z ohně holou rukou Vija. A myslím, že se mu to docela povedlo. Já jsem si užíval snad zaslouženého odpočinku na lyžích. Konečně jsem se po dvou letech dostal na sjezdovku a mohl si vyčistit hlavu.

Jak jste si mohli všimnout, je poslední dobou novinek čím dál méně. A ano, nemýlíte se, je to dáno současnou situací, která ovlivňuje nás všechny. Vezmeme-li v úvahu hru a vše, co s ní souvisí, je evidentní, že se objevuje stále méně informací. Streameři končí v Rusku s YT, protože ztratili možnost monetizace a přecházejí na lokální platformu Trovo. Jedná se o službu streamování videa (dříve Madcat), úplnou analogii a konkurenta Twitche, specializující se na počítačové hry. Platforma byla spuštěna v roce 2020 a vlastní ji čínská společnost Tencent. Stejně jako Twitch nabízí Trovo odstupňovaná placená předplatná na kanál počínaje 1,99 $, 4,99 $ a 8,99 $, což předplatitelům poskytuje přizpůsobitelné odměny. Je to pouze streamovací platforma, takže na videa se ze záznamů nepodíváte.

Situace dokonce došla tak daleko, že společnost Wargaming v těchto dnech zrušila i hledání nových zaměstnanců na svých stránkách. V tuto chvíli všichni vyčkávají a čekají, co bude. Nezbývá než doufat, že se nesmyslný konflikt podaří co nejdříve zastavit a život se přiblíží tomu, který byl dříve.

Buďte proto, prosím, shovívavější k tomu, co budete číst. Ve světě koluje spousta informací, mnohé z nich jsou neověřené, ale – a co je horší – mnoho informací je vypuštěno jen proto, aby ovlivnily myšlení lidí v tom či onom směru. Dezinformace se šíří úplně všude, mějte to na vědomí a zkuste si to, co čtete jak na informačních stránkách, tak hlavně v různých diskusích a na Facebooku, ověřit, abyste pak nepomáhali těm, kteří šíří lži. Už jen to, že se zamyslíte nad tím, co čtete, je krok k tomu, abyste zabránili šíření nepravd a zavádějících informací. Ne všechno, co se někde objeví, musí být pravda. Bohužel svět je takový a život není a nebude jednoduchý.

A mimochodem, Amazon prime Gaming obsahuje pořád jen kódy do World of Warships.

Loučím se s vámi s přáním hezkého dne a budete-li obědvat, tak i s přáním dobré chuti.

Rejnok1

Starý a nerudný dědek, kterého ale přes to všechno pořád ještě WoT baví. Hraji ho pro zábavu a kvůli kamarádům, kteří jsou nejlepší motivací ke hře.

5 3 votes
Article Rating
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments