Aktualizace 1.15 a nové styly

Blíží se nám  aktualizace 1.15. Na Common testu  je již dostupná a s ní se objevilo i pár nových stylů. Pojďme si ukázat tyto styly  a nebojte se nám do komentářů říct, co si o nich myslíte.

Styl pro Kampfpanzer 50t ,,Garm”

Styl je nehistorický, stojí 4 500 zlatých a je pouze pro vozidlo Kpz 50t. S největší pravděpodobností půjde získat v režimu ,,Hodnocené bitvy”.

Popis stylu:

“Garm – pekelný pes severské bohyně Hel, dcery Lokiho. Strážce bran království mrtvých. Během Ragnaroku se měl Garm utkat s Tyrem, bohem války a bitvy, přičemž se oba soupeři měli navzájem zabít. Podle některých popisů má Garm čtyři oči.”

-Wikipedie

– Ve středu přišel znovu. Z nějakého důvodu chodí do naší kanceláře jen ve středu. Ten vysoký, jednooký inženýr, kterého k nám poslali… ať už je odkudkoli. Měl u sebe tlustou složku s dokumenty, různými schématy a plány. Viděl jsem ty papíry jen z dálky, ale myslím, že všechny listy byly plné podivných vzorců, které nesouvisely s žádnými údaji, na které jsme zvyklí. A nevypadalo to, že by byly v němčině, ale tím si nemohu být příliš jistý.

Inženýr prohlásil, že jím navrhovaná ochranná technologie nemá obdoby – “ani ve vašem světě, ani v žádném jiném”. Ale je to zvláštní člověk. Přes den se procházel v parku se svými dvěma psy, kteří ale byli na psy trochu moc velcí, a v noci pracoval v dílně… Podívejte se na obrázky. Tohle je jeho “ochranná technika”. Když jsem se poprvé podíval na to, co udělal (a komise to schválila – jen tam stáli, okouzlení!), šel mi mráz po zádech. A jak říkal, že “to nemá ve vašem světě obdoby”, ne v “našem”, chápete? Kdo je to, Karle? Co s tím teď budeme dělat?

 

 

Styl pro M60 ,,Hellraiser”

Styl je historický, stojí 4 500 zlatých. Je pouze pro vozidlo M60 a s největší pravděpodobností půjde získat na ,,Globální mapě”

Popis stylu:

– Nápis “Nepřekračujte plot!” – pro koho si myslí, že je? Protože kdyby o něco zakopli a spadli dva metry dolů na betonovou podlahu, je to moje odpovědnost. A to ještě není to nejhorší! Ti malí lezci zničili držák kulometu a rozbili boční větrací otvory – to už je trochu moc. Třicet minut jsem jim vysvětloval, jak je tohle vozidlo jedinečné: Prošlo testováním, vidělo akci všude, kde se něco dělo, bylo používáno ve speciálních operacích – a mělo to štěstí, že se během totální demilitarizace neproměnilo ve šrot – to všechno v barvě a s odkazy na dokumenty. Kdyby tak tihle uličníci věděli, jak jsme o něj bojovali, jak jsme ho sem převáželi… Protože je tak zajímavé, že tohle vozidlo zažilo dobrodružství hodná tří životů. Ale ne, jediná otázka, kterou po prohlídce slyším, je: “Jaké je heslo k Wi-Fi?

Ach, mládí… Díky, že jsi nedal do hlavně šálky od kávy. Ale i to nejspíš jen proto, že je to příliš vysoko, než aby se tam dalo dosáhnout.

 

Sadis

Zoomer, začínající redaktor s cringe humorem. Který se věnuje převážně hraní Wot. Hra, kterou miluje a zároveň nenávidí.

5 1 vote
Article Rating
guest
Souhlas se zpracováním osobních údajů dle GDPR
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x